Armatúry a čerpadlá

Vieme, že poctivá práca sa zakladá na detailoch. A práve detaily robia každú armatúru jedinečnou. Orientovať sa v mori plnom priemyselných armatúr nie je jednoduché. Mať po svojom boku spoľahlivého partnera, aby všetko klapalo ako namazaný stroj je preto na nezaplatenie.

Firma Duothermal prináša na trh komplexné riešenia v oblasti armatúr. To znamená, že sa na nás môžete obrátiť už vo fáze projektu a my odborne a zodpovedne povedieme vaše kroky až do bodu úspešnej realizácie.  Zložité prevádzky s náročnými konštrukčnými požiadavkami sa na Duothermal obracajú i v prípade riešení v oblasti energetiky, chemického a petrochemického priemyslu, hutníctva a automobilového priemyslu.


Stabilnou a často dopytovanou súčasťou nášho portfólia sú najmä kvalitné armatúry a čerpadlá pre systémy plynu, vody a kúrenia.

 

Kvalitné armatúry a čerpadlá

Na to, aby sme boli v oblasti armatúr skutočne spoľahlivým partnerom, na ktorého sa môžete s dôverou obrátiť, spájame meno Duothermal s kvalitou. Tú garantujú značky armatúr s dlhoročnou tradíciou, ako napríklad Ghibson, Polix a Herz.
Rozsiahli sortiment, ktorý tvoria teflónové klapky, dvojexcentrické klapky, spätné klapky a vyhľadávané variabilné klapky so stavebnicovou konštrukciou od firmy Ghibson, zabezpečia vášmu systému funkčnosť a spoľahlivosť.

Guľové kohúty od Polix-ujednotkou na trhu už niekoľko desaťročí – najmä ako konštrukčné prvky pre plynné, kvapalné a abrazívne sústavy. Komplexné sústavy armatúr a doplnkových dielov pre vodoinštalácie a vykurovacie systémy nesú meno renomovanej značky Herz – lídra na európskom trhu.
Zvučné mená partnerov Ghibson, Polix a Herz, za ktorými stoja kvalitné armatúry a roky skúseností – to je argument, prečo kontaktovať Duothermal, ak hľadáte efektívne a kvalitné riešenia.

 

Individuálny prístup – základ vašej spokojnosti

Vieme, že každá sústava či projekt sú jedinečné. I napriek tomu, že naše portfólio tvorí rozsiahla ponuka armatúr a doplnkov, pristupujeme ku každej jednej zákazke tak, aby bolo výsledkom efektívne technické riešenie. A samozrejme požadovaný rozpočet klienta. Preto nami navrhované a realizované sústavy často zahŕňajú aj armatúry na mieru.

Armatúrami však naše pôsobenie nekončí. Aby v sústave nedochádzalo k zbytočným tepelným stratám, ktoré v konečnom dôsledku spôsobujú vyššie náklady na prevádzku, radi vám v Duothermal -e navrhneme a zrealizujeme inovatívne riešenia v oblasti izolácie – snímateľnú izoláciu armatúr a čerpadiel.

● Medziprírubové a prírubové klapky s mäkkým tesnením
● Medziprírubové a prírubové klapky s PTFE testnením
● Klapky s dvojitou a trojitou excentricitou s kovovým tesnením
● Medziprírubové a prírubové spätné klapky
● Škrtiace – spalinové klapky
● Privarovacie, závitové aprírubové guľové kohúty
● Závitové guľové kohúty pre vodu a plyn (atest pitná voda, plyn)
● Nožové posúvače a stavidlá
● Prírubové posúvače
● Uzatváracie ventily

● Spätné ventily
● Poistné ventily
● Regulačné a redukčné ventily
● Membránové a hadicové ventily
● Elektromagnetické ventily
● Keramické armatúry
● Armatúry pre cisternové vozidlá
● Špeciálne armatúry – armatúry pre potravinársky priemysel, protizášľahové armatúry
● Plastové armatúry – uzatváracie a spätné klapky, guľové kohúty
● Ovládanie pre armatúry – ručné, elektrické, pneumatické, hydraulické

Ghipson armatúra
Ghipson armatúra s pohonom
Ghipson klapka
Ghipson riešenie na mieru