Snímateľná izolácia DUOTEX P pre armatúry a čerpadlá 2
Snimatelna izolacia armatury

Flexibilná izolácia pre systémy všetkých druhov

Izolácia je základným krokom v prípade, ak potrebujete eliminovať tepelné straty.
Práve vďaka izolácii dosiahnete menšiu spotrebu energie a teda znížite náklady na prevádzku celej sústavy.
Snímateľná izolácia čerpadiel a armatúr je ideálnym riešením, ktoré odstráni nežiadané tepelné úniky presne tam, kde potrebujete. Vďaka nej dokážete udržiavať tepelne konštantnú nielen celú sústavu, ale i jednotlivé vybrané prvky
, ktoré si to vyžadujú.

 

Ako? Efektívne, funkčne a inovatívne

Armatúry a čerpadlá predstavujú rozsiahle portfólio súčastí systému, ktoré sa líšia v podstatných detailoch. Aby bola izolácia skutočne plnohodnotná, v Duothermal-e vám navrhneme a vyhotovíme snímateľnú izoláciu pre akékoľvek armatúry a čerpadlá na mieru.
Najväčšou výhodou snímateľnej izolácie je práve jednoduchá manipulácia, ktorú po zaškolení zvládnu i zamestnanci prevádzky bez opakovaných odborných zásahov.
Keďže sa jedná o snímateľnú izoláciu, je možné ju opätovne použiť, napríklad i v prípadoch, kedy by ste klasickú izoláciu armatúry či čerpadla museli odstrániť a opätovne kontaktovať odborníka na vyhotovenie novej izolácie. Izolácie DUOTEX sú najčastejšie uchytené suchým zipsom, sponami, alebo špeciálnymi kovovými manžetami.
Jednoduché a variabilné riešenia tak ponúkajú možnosti, ako umiestniť izoláciu aj na malých systémových komponentoch a v prípade údržby či poruchy ju kedykoľvek odstrániť bez poškodenia.

 

Nazrite za nové obzory vo svete izolácie na Slovensku

Duothermal v oblasti izolácií spája skúsenosti s inováciou a pokrokom. Dokonalé spojenie, ktorého výsledkom sú snímateľné izolácie DUOTEX-P.
Vyrábané na mieru, pre akékoľvek čerpadlá, armatúry, ventily, potrubia, výmenníky tepla, regulátory tlaku, turbíny či tlakové nádoby.
Tak aby ste efekt úspory a množstvo ušetreného miesta videli okamžite. 
Radi si vypočujeme vaše požiadavky na snímateľnú izoláciu na mieru, ktorá vám ponúkne nové obzory. Kontaktujte nás.

Snímateľná izolácia DUOTEX P pre armatúry a čerpadlá 3
Snímateľná izolácia DUOTEX P pre armatúry a čerpadlá
Snímateľná izolácia DUOTEX P pre armatúry a čerpadlá 2
Snímateľná izolácia DUOTEX P pre armatúry a čerpadlá 4