Prelomová izolácia, na ktorú nedáte dopustiť

Izolácia tlakových nádob a turbín akéhokoľvek rozmeru sa vďaka Duothermal-u stáva jednoduchou, efektívnou a dostupnou pre skutočne každý prvok systému. Snímateľné izolačné matrace sú prelomovou novinkou, ktorá spĺňa všetky potrebné zákonom stanovené podmienky izolácie a navyše ponúka inovatívne riešenie. DUOTEX-M je pomenovanie pre systém snímateľných matracov, ktoré vám precízne zameriame, vyrobíme presne podľa požadovaných parametrov a rozmerov turbíny či tlakovej nádoby a napokon dodáme a nainštalujeme.
A výsledok? Váš nový vysokokvalitný izolačný systém, ktorý je preukázateľne odolnejší ako všetky doterajšie konvenčné systémy.

Okamžitá energetická úspora s dômyselným riešením

Tlakové nádoby a turbíny patria neodmysliteľne do komplikovaných sústav vo výrobe a distribúcii tepla, v potravinárskom, farmaceutickom i v petrochemickom priemysle. V Duothermal-e dokazujeme, že práve izolácia, ktorá výrazne prispieva k nákladovej efektívnosti parných turbín, može byť jednoduchá a efektívna zároveň. Spoľahlivé izolačné matrace DOUTEX-M sú vyrábané z certifikovaných sklených tkanín s dôrazom na dômyselné uchytenie. Vďaka spojom z nerezových drôtov a nerezových háčikov jednoducho zložíte izoláciu z turbíny či tlakovej nádoby kedykoľvek to bude potrebné. Bez poškodenia a dokonca s možnosťou opätovného použitia.

 

Vyberajte si to najlepšie – izoláciu bez kompromisov

Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme, že pri riešení izolácie nie je priestor na kompromisy. Funkčná tepelná a zvuková izolácia s protipožiarnou funkciou, ktorá chráni zamestnancov na pracovisku, je v Duothermal-e výsledkom riešenia na mieru. Od najmenších prvkov, akými je izolácia armatúr a čerpadiel, až po robustné matrace, ktoré dokonale obopnú i tú najväčšiu turbínu či tlakovú nádobu. Záleží len na vás, akú izoláciu na tlakovú nádobu, turbínu či iný prvok sústavy zvolíte. So systémom snímateľných izolačných matracov DUOTEX-M však toto rozhodovanie už nebudete musieť opakovať. Kontaktovať nás je prvý krok, ktorý môžete urobiť už dnes.

Snímateľná izolácia tlakových nádob a potrubý Matrac
Snímateľná izolácia tlakových nádob a potrubý Matrac
Snímateľná izolácia tlakových nádob a potrubý Matrac
Snímateľná izolácia tlakových nádob a potrubý Matrac