Protipožiarne textílie (plachty)

ponúkajú vďaka svojim tepelno-izolačným vlastnostiam  možnosti ochrany hneď pri riešení niekoľkých problémov, s ktorými sa na pracovisku stretávate. Vďaka nehorľavým textíliám vám v Duothermal-e vyrobíme efektívne protipožiarne clony, ktoré vyhradia pracovisko s vysokou odolnosťou voči šíreniu prípadného požiaru. Poľahky tak získate efektívne a bezpečné zváračské pracovisko na mieru a eliminujete nebezpečenstvo hroziace z odpalkov pri brúsení či zváraní. Vďaka protipožiarnym plachtám dokonale ochránite i stroje a zariadenia pri potrebnej údržbe či montáži a vyriešite dosiaľ ťažko dostupné bandáže potrubí a rozvodov v rámci celej sústavy.

Bezpečnosť vždy na prvom mieste

Základným parametrom priemyselných textílií, ktoré spĺňajú štandardy protipožiarnej ochrany je zaručenie bezpečnosti. Práve z tohto dôvodu vám v rámci nášho portfólia protipožiarnych plachiet ponúkame textílie DUOTEX-T , odolné voči teplotám od 250 °C až do 1300 °C.Všetky technické tkaniny a materiály vyberáme od spoľahlivých dodávateľov. Certifikované protipožiarne plachty tak zabezpečia priestor proti prípadnému šíreniu požiaru, vytvoria potrebnú izoláciu pre miesta s vysokou teplotou a najmä ochránia pracovníkov a bezprostredné okolie voči sálavému teplu či požiaru. 
To všetko preto, aby vaše pracovisko spĺňalo aj tie najvyššie nároky na bezpečnosť.

 

Prispôsobené na mieru – vašim požiadavkám i rozmerom

Protipožiarne plachty, ktoré splnia svoj účel a zapadnú presne tam, kde ochranu proti požiaru potrebujete? Už viac nemusíte premýšľať nad potrebným rozmerom a hľadať priemyselné textílie podľa toho, akú majú metráž. Poradíme vám. V Duothermal-e totiž vieme, že takmer každé pracovisko, kde sú protipožiarne plachty ideálnym riešením na ochranu zamestnancov a okolia, si vyžaduje detailné zameranie a riešenie, ktoré padne ako uliate. A presne také pre vás máme. Protipožiarne plachty ako súčasť našej ponuky technických tkanín vám radi prispôsobíme tak, aby ste vďaka ich vlastnostiam získali protipožiarnu ochranu, ktorú požadujete. A to dokonca i v prípade, ak sú vaše požiadavky viac než netradičné.