Zváračská clona, pracovisko

Ušetrite čas hľadaním zváračského pracoviska

Nájsť ideálny priestor pre zváračské pracovisko alebo miesto, ktoré je potrebné izolovať z dôvodu zvýšenej bezpečnosti pri práci, nie je jednoduché. Preto Duothermal prichádza s efektívnym riešením v podobe zváračskej clony. Optimálny spôsob, ktorý vám zabezpečí vytvorenie potrebnej bariéry pre oddelenie jednotlivých priestorov v prípade vzniku požiaru, výbuchu alebo znečistenia. Zváračská clona je napokon i základným konštrukčným prvkom pre vytvorenie kompletného zváračského pracoviska v rámci väčšieho priestoru. Pomocou variabilného riešenia tak splníte všetky požiadavky na bezpečnosť zamestnancov a bezprostredného okolia bez toho, aby ste celé dni a týždne márne hľadali vhodný priestor na zváranie či brúsenie.

Riešenie na mieru s dôrazom na bezpečnosť

Základom zváračskej clony alebo komplexného zváračského pracoviska je priemyselná textília, ktorá zaručuje ochranu v tepelnom rozmedzí od 250 °C až do 1100 °C. Protipožiarne plachty sú súčasťou širokého portfólia technických tkanín DUOTEX-T od dodávateľov, ktorí kladú najvyšší dôraz na kvalitu a požadované technické parametre materiálu. Aj na základe toho vám v Duothermal-e vieme navrhnúť zváračskú clonu presne zodpovedajúcu požiadavkám vášho pracoviska. Rozhodujúcimi parametrami je práve požadovaná tepelná odolnosť a rozmery kompletného pracoviska či zváračskej clony (výška, šírka, tvar). Výsledkom je riešenie, ktoré oceníte i z dôvodu jeho flexibilnosti. Pretože je protipožiarna clona či dokonca celé pracovisko na zváranie dodávané v dieloch, poľahky ho rozložíte aj na ťažko dostupných miestach.

Spokojnosť sa skrýva v detailoch

Vďaka našim skúsenostiam vám v Duthermal-e radi poradíme nielen pri výbere najvhodnejšej priemyselnej textílie a konštrukčných materiálov. Vždy sa detailne zameriame všetky technické parametre, uchytenie zváračskej clony, spôsob šitia protipožiarnej plachty a najmä jej prispôsobenie v rámci priestoru. Naši klienti sa na nás s dôverou a odporučením obracajú najmä kvôli efektívnym riešeniam a detailom, vďaka ktorým získajú funkčné, prepracované a spoľahlivé zváračské pracovisko. Neváhajte a zaraďte sa k nim. Stačí nám objasniť vaše požiadavky.

Zváračská clona, pracovisko
Zváračská plachta, clona
Zváračská plachta, clona
Zváračská clona, pracovisko